W2A41A100KAT2A
W2A41A100KAT2A AVX Corporation
CapArray.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP ARRAY 10PF 100V NP0 0508
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 100v 10pF 20% Tol..
Інші пропозиції W2A41A100KAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2A41A100KAT2A W2A41A100KAT2A Виробник : AVX AutoCapArray-777041.pdf Capacitor Arrays & Networks 100v 10pF 20% Tol.