W2A41A180KAT2A
W2A41A180KAT2A AVX Corporation
CapArray.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP ARRAY 18PF 100V NP0 0508
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 100volts 18pF 10% 4cap NPO.
Інші пропозиції W2A41A180KAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2A41A180KAT2A Виробник : AVX AutoCapArray-777041.pdf Capacitor Arrays & Networks 100volts 18pF 10% 4cap NPO