W2A41A680JAT2A
W2A41A680JAT2A AVX Corporation
CapArray.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP ARRAY 68PF 100V NP0 0508
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 100v 68pF 5% Tol..
Інші пропозиції W2A41A680JAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2A41A680JAT2A Виробник : AVX AutoCapArray-777041.pdf Capacitor Arrays & Networks 100v 68pF 5% Tol.