Продукція > KYOCERA AVX > W2A41C152KAT2A
W2A41C152KAT2A
W2A41C152KAT2A KYOCERA AVX
CapArray.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Capacitor Arrays & Networks 100v 1500pF 10% Tol.
на замовлення 7900 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції W2A41C152KAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2A41C152KAT2A W2A41C152KAT2A Виробник : AVX AutoCapArray-777041.pdf Capacitor Arrays & Networks 100v 1500pF 10% Tol.
W2A41C152KAT2A W2A41C152KAT2A Виробник : AVX Corporation CapArray.pdf Description: CAP ARRAY 1500PF 100V X7R 0508