W2A41C331KAT2A
W2A41C331KAT2A AVX Corporation
CapArray.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP ARRAY 330PF 100V X7R 0508
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 100v 330pF 10% Tol..
Інші пропозиції W2A41C331KAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2A41C331KAT2A W2A41C331KAT2A Виробник : AVX AutoCapArray-777041.pdf Capacitor Arrays & Networks 100v 330pF 10% Tol.