W2A43A470KAT2A
W2A43A470KAT2A AVX Corporation
CapArray.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP ARRAY 47PF 25V NP0 0508
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 25V 47pF NPO 10%.
Інші пропозиції W2A43A470KAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2A43A470KAT2A Виробник : AVX AutoCapArray-777041.pdf Capacitor Arrays & Networks 25V 47pF NPO 10%