Продукція > KYOCERA AVX > W2A43C102KAT2A
W2A43C102KAT2A
W2A43C102KAT2A KYOCERA AVX
CapArray-3161948.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Capacitor Arrays & Networks 25V 1000pF 10% 0508 X7R 4CAPS
на замовлення 3339 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 25volts 1000pF 10% 0508 X7R 4CAPS.
Інші пропозиції W2A43C102KAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2A43C102KAT2A Виробник : AVX AutoCapArray-777041.pdf Capacitor Arrays & Networks 25volts 1000pF 10% 0508 X7R 4CAPS
на замовлення 953 шт:
W2A43C102KAT2A W2A43C102KAT2A Виробник : AVX Corporation CapArray.pdf Description: CAP ARRAY 1000PF 25V X7R 0508