Продукція > KYOCERA AVX > W2A43C222MAT2F
W2A43C222MAT2F
W2A43C222MAT2F KYOCERA AVX
CapArray-3161948.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Capacitor Arrays & Networks 25V 2200pF 20% 0508 X7R 4CAPS
на замовлення 8397 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції W2A43C222MAT2F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2A43C222MAT2F W2A43C222MAT2F Виробник : AVX AutoCapArray-777041.pdf Capacitor Arrays & Networks 25V 2200pF 20% 0508 X7R 4CAPS
W2A43C222MAT2F W2A43C222MAT2F Виробник : AVX Corporation CapArray.pdf Description: CAP ARRAY 2200PF 25V X7R 0508