Продукція > KYOCERA AVX > W2A45A100JAT2A
W2A45A100JAT2A
W2A45A100JAT2A KYOCERA AVX
CapArray.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Capacitor Arrays & Networks 50V 10pF 5% 0508 C0G 4CAPS
на замовлення 4552 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 50volts 10pF 5% 0508 C0G 4CAPS.
Інші пропозиції W2A45A100JAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2A45A100JAT2A Виробник : AVX AutoCapArray-777041.pdf Capacitor Arrays & Networks 50volts 10pF 5% 0508 C0G 4CAPS
W2A45A100JAT2A W2A45A100JAT2A Виробник : AVX Corporation CapArray.pdf Description: CAP ARRAY 10PF 50V NP0 0508