Продукція > AVX > W2A45A180KAT2A
W2A45A180KAT2A AVX
AutoCapArray-777041.pdf
Виробник: AVX
Capacitor Arrays & Networks 50volts 18pF 10% 0508 C0G 4CAPS
на замовлення 3900 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції W2A45A180KAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2A45A180KAT2A W2A45A180KAT2A Виробник : AVX Corporation CapArray.pdf Description: CAP ARRAY 18PF 50V NP0 0508