W2A45A201KAT2F
W2A45A201KAT2F AVX Corporation
CapArray.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP ARRAY 200PF 50V NP0 0508
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 50volts 200pF 10% 0508 C0G 4CAPS.
Інші пропозиції W2A45A201KAT2F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2A45A201KAT2F Виробник : AVX AutoCapArray-777041.pdf Capacitor Arrays & Networks 50volts 200pF 10% 0508 C0G 4CAPS