Продукція > AVX > W2A45A271KAT2A
W2A45A271KAT2A AVX
CapArray.pdf
Виробник: AVX
SMD
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 50v 270pF 10% Tol..
Інші пропозиції W2A45A271KAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2A45A271KAT2A Виробник : AVX AutoCapArray-777041.pdf Capacitor Arrays & Networks 50v 270pF 10% Tol.
W2A45A271KAT2A W2A45A271KAT2A Виробник : AVX Corporation CapArray.pdf Description: CAP ARRAY 270PF 50V NP0 0508