W2A45C472MAT2A
W2A45C472MAT2A AVX Corporation
CapArray.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP ARRAY 4700PF 50V X7R 0508
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 50volts 4700pF 20% 0508 X7R 4CAPS.
Інші пропозиції W2A45C472MAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2A45C472MAT2A Виробник : AVX AutoCapArray-777041.pdf Capacitor Arrays & Networks 50volts 4700pF 20% 0508 X7R 4CAPS