W2A45C682KAT2A
W2A45C682KAT2A AVX Corporation
CapArray.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP ARRAY 6800PF 50V X7R 0508
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 50v 6800pF 10% Tol..
Інші пропозиції W2A45C682KAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2A45C682KAT2A W2A45C682KAT2A Виробник : AVX AutoCapArray-777041.pdf Capacitor Arrays & Networks 50v 6800pF 10% Tol.