Продукція > AVX > W2A46C103KAT2A
W2A46C103KAT2A AVX
caparray-776885.pdf
Виробник: AVX
Capacitor Arrays & Networks 6volts 0.01uF 10% 0508 X7R 4CAPS
на замовлення 2570 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ARRAY 10000PF 6V X7R 0508, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Circuit Type: Isolated, Capacitance: 10000pF, Package / Case: 0508 (1220 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.051" L x 0.083" W (1.30mm x 2.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Dielectric Material: Ceramic, Supplier Device Package: 0508 (1220 Metric), Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Voltage - Rated: 6 V, Number of Capacitors: 4.
Інші пропозиції W2A46C103KAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2A46C103KAT2A W2A46C103KAT2A Виробник : KYOCERA AVX CapArray.pdf Description: CAP ARRAY 10000PF 6V X7R 0508
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 10000pF
Package / Case: 0508 (1220 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.051" L x 0.083" W (1.30mm x 2.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Supplier Device Package: 0508 (1220 Metric)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Voltage - Rated: 6 V