W2A4YA101JAT2A
W2A4YA101JAT2A AVX Corporation
CapArray.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP ARRAY 100PF 16V NP0 0508
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 16volts 100pF 5% 0508 C0G 4CAPS.
Інші пропозиції W2A4YA101JAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2A4YA101JAT2A Виробник : AVX AutoCapArray-777041.pdf Capacitor Arrays & Networks 16volts 100pF 5% 0508 C0G 4CAPS