Продукція > AVX > W2A4YA470JAT2A
W2A4YA470JAT2A AVX
AutoCapArray-777041.pdf
Виробник: AVX
Capacitor Arrays & Networks 16volts 47pF 5% 0508 C0G 4CAPS
на замовлення 917 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції W2A4YA470JAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2A4YA470JAT2A W2A4YA470JAT2A Виробник : AVX Corporation CapArray.pdf Description: CAP ARRAY 47PF 16V NP0 0508