W2A4YC183KAT2F
W2A4YC183KAT2F AVX Corporation
CapArray.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP ARRAY 0.018UF 16V X7R 0508
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 16volts 18000pF 10% 0508 X7R 4CAPS.
Інші пропозиції W2A4YC183KAT2F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2A4YC183KAT2F Виробник : AVX AutoCapArray-777041.pdf Capacitor Arrays & Networks 16volts 18000pF 10% 0508 X7R 4CAPS