W2A4YC332KAT2A
W2A4YC332KAT2A AVX Corporation
CapArray.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP ARRAY 3300PF 16V X7R 0508
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 16volts 3300pF 10% 0508 X7R 4CAPS.
Інші пропозиції W2A4YC332KAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2A4YC332KAT2A Виробник : AVX AutoCapArray-777041.pdf Capacitor Arrays & Networks 16volts 3300pF 10% 0508 X7R 4CAPS