Продукція > AVX > W2A4YC471MAT2A
W2A4YC471MAT2A AVX
AutoCapArray-777041.pdf
Виробник: AVX
Capacitor Arrays & Networks 16volts 470pF 20% 0508 X7R 4CAPS
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції W2A4YC471MAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2A4YC471MAT2A W2A4YC471MAT2A Виробник : AVX Corporation CapArray.pdf Description: CAP ARRAY 470PF 16V X7R 0508