Продукція > WTL > W2C32000000T33QEAN
W2C32000000T33QEAN
W2C32000000T33QEAN WTL
Виробник: WTL
Category: Resonators and Generators
Description: Generator: TCXO; 32MHz; -30÷85°C; 10pF; ±2ppm; ±1ppm/year; 3.3V
Type of generator: TCXO
Frequency: 32MHz
Operating temperature: -30...85°C
Capacitance: 10pF
Frequency stability: ±2ppm
Time stability: ±1ppm/year
Dimensions: 2.5x2x0.81mm
Operating voltage: 3.3V
Написати відгук
Category: Resonators and Generators, Description: Generator: TCXO; 32MHz; -30÷85°C; 10pF; ±2ppm; ±1ppm/year; 3.3V, Type of generator: TCXO, Frequency: 32MHz, Operating temperature: -30...85°C, Capacitance: 10pF, Frequency stability: ±2ppm, Time stability: ±1ppm/year, Dimensions: 2.5x2x0.81mm, Operating voltage: 3.3V.