Продукція > EBM-PAPST > W2E250-CL06-01
W2E250-CL06-01
W2E250-CL06-01 ebm-papst
ebm_Data_sheet_US_W2E250CL0601_KM96954-3359269.pdf
Виробник: ebm-papst
AC Fans AC Axial Fan, 250mm, 230VAC, 1100 m3/h, 160W, 71dBA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук