W2F11A4718AT3A
W2F11A4718AT3A AVX Corporation
w2fw3f.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP FEEDTHRU 470PF 100V NP0 0805
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Feed Through Capacitors 100v 470pF 50-20% 0508 C0G 1CAPS.
Інші пропозиції W2F11A4718AT3A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2F11A4718AT3A Виробник : AVX w2fw3f-776152.pdf Feed Through Capacitors 100v 470pF 50-20% 0508 C0G 1CAPS