Продукція > KYOCERA AVX > W2F15X7W01-H050D3B0C
W2F15X7W01-H050D3B0C
W2F15X7W01-H050D3B0C KYOCERA AVX
4520176.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - W2F15X7W01-H050D3B0C - FPC-Antenne, 5.15-5.85GHz, WiFi / WiFi 6 / FPC, 4.3dBi, 50 Ohm
tariffCode: 85177100
rohsCompliant: YES
Antenne: WiFi / WiFi 6 / FPC
Verstärkung: 4.3dBi
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: EAR99
VSWR: -
Frequenz, min.: 5.15GHz
Antennenmontage: Klebebefestigung / MHF4L-Steckverbinder
euEccn: NLR
Produktpalette: W Series
Eingangsleistung: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Antennenpolarisation: -
Frequenz, max.: 5.85GHz
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - W2F15X7W01-H050D3B0C - FPC-Antenne, 5.15-5.85GHz, WiFi / WiFi 6 / FPC, 4.3dBi, 50 Ohm, tariffCode: 85177100, rohsCompliant: YES, Antenne: WiFi / WiFi 6 / FPC, Verstärkung: 4.3dBi, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, Eingangsimpedanz: 50ohm, usEccn: EAR99, VSWR: -, Frequenz, min.: 5.15GHz, Antennenmontage: Klebebefestigung / MHF4L-Steckverbinder, euEccn: NLR, Produktpalette: W Series, Eingangsleistung: -, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Antennenpolarisation: -, Frequenz, max.: 5.85GHz, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2F15X7W01-H050D3B0C W2F15X7W01-H050D3B0C Виробник : KYOCERA AVX Antennas Wi-Fi 5/6GHz FPC ant enna 50mm cable MH