Продукція > KYOCERA AVX > W2F43A2208AT1F
W2F43A2208AT1F KYOCERA AVX
W2F4_W3F4_Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FEEDTHRU 22PF 25V NP0 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: -20%, +50%
Circuit Type: Bussed
Capacitance: 22pF
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.045" (1.14mm)
Voltage - Rated: 25 V
Number of Capacitors: 4
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 22PF 25V NP0 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: -20%, +50%, Circuit Type: Bussed, Capacitance: 22pF, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.045" (1.14mm), Voltage - Rated: 25 V, Number of Capacitors: 4.