Продукція > AVX > W2H11A47184T1F
W2H11A47184T1F
W2H11A47184T1F AVX
AVX_W2H-777032.pdf
Виробник: AVX
Feed Through Capacitors 0805 500mA 470pF 100V NP0 AEC-Q200
на замовлення 1522 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук