Продукція > WTL > W2K27000000G25ZDCN
W2K27000000G25ZDCN
W2K27000000G25ZDCN WTL
Виробник: WTL
Category: SMD quartz crystals
Description: Generator: XO; 27MHz; 15pF; 2.5V; 2.5x2x0.81mm
Operating temperature: -40...85°C
Capacitance: 15pF
Dimensions: 2.5x2x0.81mm
Operating voltage: 2.5V
Time stability: ±3ppm/year
Frequency stability: ±50ppm
Frequency: 27MHz
Написати відгук
Category: SMD quartz crystals, Description: Generator: XO; 27MHz; 15pF; 2.5V; 2.5x2x0.81mm, Operating temperature: -40...85°C, Capacitance: 15pF, Dimensions: 2.5x2x0.81mm, Operating voltage: 2.5V, Time stability: ±3ppm/year, Frequency stability: ±50ppm, Frequency: 27MHz, Type of generator: XO.