Продукція > WTL > W2M25000000D10FC1N
W2M25000000D10FC1N
W2M25000000D10FC1N WTL
Виробник: WTL
Category: SMD quartz crystals
Description: Generator: quartz; 25MHz; 10pF; 2.5x2x0.55mm
Type of generator: quartz
Frequency: 25MHz
Capacitance: 10pF
Frequency stability: ±30ppm
Time stability: ±3ppm/year
Operating temperature: -20...70°C
Dimensions: 2.5x2x0.55mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD quartz crystals, Description: Generator: quartz; 25MHz; 10pF; 2.5x2x0.55mm, Type of generator: quartz, Frequency: 25MHz, Capacitance: 10pF, Frequency stability: ±30ppm, Time stability: ±3ppm/year, Operating temperature: -20...70°C, Dimensions: 2.5x2x0.55mm.