Продукція > KYOCERA AVX > W2P15X7F04-U050D3B0T
W2P15X7F04-U050D3B0T
W2P15X7F04-U050D3B0T KYOCERA AVX
AVX-E_W2-Family.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: ANT ASSY, WLAN2 04 050 D0230
Features: Cable - 50mm
Packaging: Box
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 5.15GHz ~ 5.85GHz, 5.925GHz ~ 7.125GHz
Applications: Wi-Fi
Gain: 4.3dBi, 3.9dBi
Termination: U.FL
Number of Bands: 2
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.016" (0.40mm)
Return Loss: -7.3dB, -9dB
Frequency Group: SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 5.5GHz, 6.525GHz
RF Family/Standard: WiFi
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANT ASSY, WLAN2 04 050 D0230, Features: Cable - 50mm, Packaging: Box, Mounting Type: Adhesive, Frequency Range: 5.15GHz ~ 5.85GHz, 5.925GHz ~ 7.125GHz, Applications: Wi-Fi, Gain: 4.3dBi, 3.9dBi, Termination: U.FL, Number of Bands: 2, Antenna Type: PCB Trace, Height (Max): 0.016" (0.40mm), Return Loss: -7.3dB, -9dB, Frequency Group: SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 5.5GHz, 6.525GHz, RF Family/Standard: WiFi, Part Status: Active.