W31-X1005-15
W31-X1005-15 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_W23W31&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: CIR BRKR THRM 15A 240VAC 50VDC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук