W33-T2C1Q-10 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_W33&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
на замовлення 60 шт:
Написати відгук
Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER THERMAL 10A WH.
Інші пропозиції W33-T2C1Q-10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W33-T2C1Q-10 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_W33_0905-712789.pdf Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER THERMAL 10A WH