W33-T4C1Q-10
W33-T4C1Q-10 TE Connectivity / P&B
NG_DS_1308242_W33_0905-719670.pdf
Виробник: TE Connectivity / P&B
Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER THERMAL 10A AMB
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 10A, Mounting Type: Panel Mount, Illumination Voltage (Nominal): 240V, Illumination: Amber, Actuator Type: Rocker, Breaker Type: Thermal, Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 50 V, Number of Poles: 2.
Інші пропозиції W33-T4C1Q-10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W33-T4C1Q-10 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_W33&DocType=DS&DocLang=English Description: CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 10A
Mounting Type: Panel Mount
Illumination Voltage (Nominal): 240V
Illumination: Amber
Actuator Type: Rocker
Breaker Type: Thermal
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 50 V