W3312BB0100 Pulse Electronics
W3312BB0100
Виробник: Pulse Electronics
Description: ANTENNA 860-930MHZ
Packaging: Box
Features: Cable - 100mm
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 863MHz ~ 928MHz
Applications: ISM
Gain: 0.8dBi
Termination: U.FL
Number of Bands: 1
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.004" (0.10mm)
Return Loss: -8dB
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 895.5MHz
RF Family/Standard: General ISM
Power - Max: 2 W
на замовлення 1388 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANTENNA 860-930MHZ, Packaging: Box, Features: Cable - 100mm, Mounting Type: Adhesive, Frequency Range: 863MHz ~ 928MHz, Applications: ISM, Gain: 0.8dBi, Termination: U.FL, Number of Bands: 1, Antenna Type: PCB Trace, Height (Max): 0.004" (0.10mm), Return Loss: -8dB, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 895.5MHz, RF Family/Standard: General ISM, Power - Max: 2 W.