W3538B0035 Pulse Electronics
W3538B0035
Виробник: Pulse Electronics
Description: ANTENNA PCB
Packaging: Box
Features: Cable - 35mm
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 824MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 1.99GHz, 1.92GHz ~ 2.17GHz
Applications: GSM, WCDMA
Gain: -1.2dBi, 1dBi, 1.1dBi
Termination: U.FL
Number of Bands: 3
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.028" (0.70mm)
Return Loss: -4dB, -7dB
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 892MHz, 1.94GHz, 2.045GHz
RF Family/Standard: Cellular
на замовлення 2072 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANTENNA PCB, Packaging: Box, Features: Cable - 35mm, Mounting Type: Adhesive, Frequency Range: 824MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 1.99GHz, 1.92GHz ~ 2.17GHz, Applications: GSM, WCDMA, Gain: -1.2dBi, 1dBi, 1.1dBi, Termination: U.FL, Number of Bands: 3, Antenna Type: PCB Trace, Height (Max): 0.028" (0.70mm), Return Loss: -4dB, -7dB, Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 892MHz, 1.94GHz, 2.045GHz, RF Family/Standard: Cellular.