W3538B0045
W3538B0045 Pulse Electronics
W3538B0045
Виробник: Pulse Electronics
Description: STAND ALONE PWB ANTENNA
Packaging: Box
Features: Cable - 45mm
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 824MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 1.99MHz, 1.92GHz ~ 2.17GHz
Applications: GPS, WCDMA
Gain: 0.78dBi, 1.73dBi, 1.84dBi
Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Number of Bands: 5
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.028" (0.70mm)
Return Loss: -3dB, -5dB
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 850MHz, 900MHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz
RF Family/Standard: Cellular, Navigation
Part Status: Active
на замовлення 1072 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: STAND ALONE PWB ANTENNA, Packaging: Box, Features: Cable - 45mm, Mounting Type: Adhesive, Frequency Range: 824MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 1.99MHz, 1.92GHz ~ 2.17GHz, Applications: GPS, WCDMA, Gain: 0.78dBi, 1.73dBi, 1.84dBi, Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1, Number of Bands: 5, Antenna Type: PCB Trace, Height (Max): 0.028" (0.70mm), Return Loss: -3dB, -5dB, Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 850MHz, 900MHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz, RF Family/Standard: Cellular, Navigation, Part Status: Active.