W3538M0200
W3538M0200 Pulse Electronics
W3538M0200
Виробник: Pulse Electronics
Description: RF ANT 892MHZ/1.9GHZ PCB 200MM
Packaging: Bulk
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 824MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz
Applications: GSM, WCDMA
Gain: 2.8dBi, 6.3dBi
Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Number of Bands: 2
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.028" (0.70mm)
Return Loss: -6dB
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency (Center/Band): 892MHz, 1.9GHz
RF Family/Standard: Cellular
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 892MHZ/1.9GHZ PCB 200MM, Packaging: Bulk, Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 824MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz, Applications: GSM, WCDMA, Gain: 2.8dBi, 6.3dBi, Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1, Number of Bands: 2, Antenna Type: PCB Trace, Height (Max): 0.028" (0.70mm), Return Loss: -6dB, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz), Frequency (Center/Band): 892MHz, 1.9GHz, RF Family/Standard: Cellular.
Інші пропозиції W3538M0200
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W3538M0200 W3538M0200 Виробник : Pulse Electronics W3538XXXXX-2904274.pdf Antennas Penta Band GPRS PCB Telit, 200mm cable