W3593B0100
W3593B0100 Pulse Electronics
W3593B0100
Виробник: Pulse Electronics
Description: RF ANT 5GHZ PCB TRACE IPEX ADH
Packaging: Bulk
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 4.9GHz ~ 5.85GHz
Gain: 2dBi
Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Number of Bands: 1
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 5GHz
на замовлення 1305 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 5GHZ PCB TRACE IPEX ADH, Packaging: Bulk, Mounting Type: Adhesive, Frequency Range: 4.9GHz ~ 5.85GHz, Gain: 2dBi, Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1, Number of Bands: 1, Antenna Type: PCB Trace, Height (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 5GHz.
Інші пропозиції W3593B0100
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W3593B0100 Виробник : Pulse Electronics L179.pdf Antennas PCB WITH 100MM CA NPB