W38S12BS1B5-57
W38S12BS1B5-57 Nidec Components Corporation
w38s12bs1b5-57.pdf
Виробник: Nidec Components Corporation
Description: DC FAN ,38X38X28MM, 12VDC, 21.1C
Packaging: Tray
Features: Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 38mm L x 38mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 25000 RPM
Air Flow: 21.1 CFM (0.591m³/min)
Width: 28.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 4 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 59.5dB(A)
Static Pressure: 2.762 in H2O (688.0 Pa)
Power (Watts): 9.24 W
на замовлення 156 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC FAN ,38X38X28MM, 12VDC, 21.1C, Packaging: Tray, Features: Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 38mm L x 38mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 25000 RPM, Air Flow: 21.1 CFM (0.591m³/min), Width: 28.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 4 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 59.5dB(A), Static Pressure: 2.762 in H2O (688.0 Pa), Power (Watts): 9.24 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W38S12BS1B5-57 W38S12BS1B5-57 Виробник : Nidec Components w38s12bs1b5-57.pdf DC Fans DC Fan ,38x38x28mm, 12VDC, 21.1CFM, 9.2W, 0.77A, 59.5dBA, Ball bearing, 4-Lead Wires, Tach/PWM, Single Axial