Продукція > KYOCERA AVX > W3F11A2218AT3A
W3F11A2218AT3A
W3F11A2218AT3A KYOCERA AVX
AVX-Auto-W2FW3F.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FEEDTHRU 220PF 100V 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Feed Through Capacitors 100v 220pF 50-20% 0612 C0G 1CAPS.
Інші пропозиції W3F11A2218AT3A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W3F11A2218AT3A W3F11A2218AT3A Виробник : Kyocera AVX W2FW3F-2401090.pdf Feed Through Capacitors 100v 220pF 50-20% 0612 C0G 1CAPS