Продукція > KYOCERA AVX > W3F11A4708AT3A
W3F11A4708AT3A
W3F11A4708AT3A KYOCERA AVX
AVX-Auto-W2FW3F.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FEEDTHRU 47PF 100V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: -20%, +50%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1206 (3216 Metric), 4 PC Pad
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Feed Through
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.050" (1.27mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm
Capacitance: 47 pF
Current: 300 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 47PF 100V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: -20%, +50%, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), 4 PC Pad, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Feed Through, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.050" (1.27mm), DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm, Capacitance: 47 pF, Current: 300 mA.
Інші пропозиції W3F11A4708AT3A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W3F11A4708AT3A W3F11A4708AT3A Виробник : Kyocera AVX W2FW3F-2401090.pdf Feed Through Capacitors 100V 47pF 50-20% 0612 C0G 1CAPS