Продукція > KYOCERA AVX > W3F15C1028AT3A
W3F15C1028AT3A
W3F15C1028AT3A KYOCERA AVX
AVX-Auto-W2FW3F.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FEEDTHRU 1000PF 50V 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції W3F15C1028AT3A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W3F15C1028AT3A W3F15C1028AT3A Виробник : Kyocera AVX AVX-Auto-W2FW3F.pdf Feed Through Capacitors 1206 50V 1000pF