Продукція > KYOCERA AVX > W3F15C2228AT3A
W3F15C2228AT3A
W3F15C2228AT3A KYOCERA AVX
AVX-Auto-W2FW3F.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FEEDTHRU 2200PF 50V 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Feed Through Capacitors 50v 2200pF 50-20% 06 12 X7R 1CAPS.
Інші пропозиції W3F15C2228AT3A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W3F15C2228AT3A W3F15C2228AT3A Виробник : Kyocera AVX MultilayerFeedthruCapacitorsAndArrays-3161979.pdf Feed Through Capacitors 50v 2200pF 50-20% 06 12 X7R 1CAPS