Продукція > KYOCERA AVX > W3F41A2208AT1A
W3F41A2208AT1A
W3F41A2208AT1A KYOCERA AVX
W3F4_Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FEEDTHRU 22PF 100V 1206
Tolerance: -20%, +50%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1206 (3216 Metric), 4 PC Pad
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.128" L x 0.063" W (3.25mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.048" (1.22mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm
Capacitance: 22 pF
Current: 300 mA
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 22PF 100V 1206, Tolerance: -20%, +50%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), 4 PC Pad, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.128" L x 0.063" W (3.25mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.048" (1.22mm), DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm, Capacitance: 22 pF, Current: 300 mA.