Продукція > WTL > W3M11059200B18DC1N
W3M11059200B18DC1N
W3M11059200B18DC1N WTL
Виробник: WTL
Category: Resonators and Generators
Description: Generator: quartz; 11.0592MHz; -20÷70°C; 18pF; ±20ppm; ±3ppm/year
Type of generator: quartz
Operating temperature: -20...70°C
Capacitance: 18pF
Dimensions: 3.2x2.5x0.7mm
Time stability: ±3ppm/year
Frequency stability: ±20ppm
Frequency: 11.0592MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Resonators and Generators, Description: Generator: quartz; 11.0592MHz; -20÷70°C; 18pF; ±20ppm; ±3ppm/year, Type of generator: quartz, Operating temperature: -20...70°C, Capacitance: 18pF, Dimensions: 3.2x2.5x0.7mm, Time stability: ±3ppm/year, Frequency stability: ±20ppm, Frequency: 11.0592MHz.