Продукція > WTL > W3M11059200F16DB1N
W3M11059200F16DB1N
W3M11059200F16DB1N WTL
Виробник: WTL
Category: Resonators and Generators
Description: Generator: quartz; 11.0592MHz; -10÷60°C; 16pF; ±20ppm; ±3ppm/year
Type of generator: quartz
Operating temperature: -10...60°C
Capacitance: 16pF
Dimensions: 3.2x2.5x0.7mm
Time stability: ±3ppm/year
Frequency stability: ±20ppm
Frequency: 11.0592MHz
Написати відгук
Category: Resonators and Generators, Description: Generator: quartz; 11.0592MHz; -10÷60°C; 16pF; ±20ppm; ±3ppm/year, Type of generator: quartz, Operating temperature: -10...60°C, Capacitance: 16pF, Dimensions: 3.2x2.5x0.7mm, Time stability: ±3ppm/year, Frequency stability: ±20ppm, Frequency: 11.0592MHz.