Продукція > WTL > W3M11059200F20FD1N
W3M11059200F20FD1N
W3M11059200F20FD1N WTL
Виробник: WTL
Category: Resonators and Generators
Description: Generator: quartz; 11.0592MHz; -40÷85°C; 20pF; ±30ppm; ±3ppm/year
Type of generator: quartz
Operating temperature: -40...85°C
Capacitance: 20pF
Dimensions: 3.2x2.5x0.7mm
Time stability: ±3ppm/year
Frequency stability: ±30ppm
Frequency: 11.0592MHz
Написати відгук
Category: Resonators and Generators, Description: Generator: quartz; 11.0592MHz; -40÷85°C; 20pF; ±30ppm; ±3ppm/year, Type of generator: quartz, Operating temperature: -40...85°C, Capacitance: 20pF, Dimensions: 3.2x2.5x0.7mm, Time stability: ±3ppm/year, Frequency stability: ±30ppm, Frequency: 11.0592MHz.