Продукція > WTL > W3M13521270F10FD16
W3M13521270F10FD16
W3M13521270F10FD16 WTL
Виробник: WTL
Category: SMD quartz crystals
Description: Generator: quartz; 13.52127MHz; 10pF; 3.2x2.5x0.7mm
Type of generator: quartz
Frequency: 13.52127MHz
Capacitance: 10pF
Frequency stability: ±30ppm
Time stability: ±3ppm/year
Operating temperature: -40...85°C
Dimensions: 3.2x2.5x0.7mm
Написати відгук
Category: SMD quartz crystals, Description: Generator: quartz; 13.52127MHz; 10pF; 3.2x2.5x0.7mm, Type of generator: quartz, Frequency: 13.52127MHz, Capacitance: 10pF, Frequency stability: ±30ppm, Time stability: ±3ppm/year, Operating temperature: -40...85°C, Dimensions: 3.2x2.5x0.7mm.