Продукція > WTL > W3M13558000B10BC1N
W3M13558000B10BC1N
W3M13558000B10BC1N WTL
Виробник: WTL
Category: SMD quartz crystals
Description: Generator: quartz; 13.558MHz; 10pF; 3.2x2.5x0.7mm
Type of generator: quartz
Operating temperature: -20...70°C
Capacitance: 10pF
Dimensions: 3.2x2.5x0.7mm
Time stability: ±3ppm/year
Frequency stability: ±10ppm
Frequency: 13.558MHz
Написати відгук
Category: SMD quartz crystals, Description: Generator: quartz; 13.558MHz; 10pF; 3.2x2.5x0.7mm, Type of generator: quartz, Operating temperature: -20...70°C, Capacitance: 10pF, Dimensions: 3.2x2.5x0.7mm, Time stability: ±3ppm/year, Frequency stability: ±10ppm, Frequency: 13.558MHz.