Продукція > WTL > W3M13560800B12FD17
W3M13560800B12FD17
W3M13560800B12FD17 WTL
Виробник: WTL
Category: Resonators and Generators
Description: Generator: quartz; 13.5608MHz; 12pF; 3.2x2.5x0.7mm
Type of generator: quartz
Operating temperature: -40...85°C
Capacitance: 12pF
Dimensions: 3.2x2.5x0.7mm
Time stability: ±3ppm/year
Frequency stability: ±30ppm
Frequency: 13.5608MHz
Написати відгук
Category: Resonators and Generators, Description: Generator: quartz; 13.5608MHz; 12pF; 3.2x2.5x0.7mm, Type of generator: quartz, Operating temperature: -40...85°C, Capacitance: 12pF, Dimensions: 3.2x2.5x0.7mm, Time stability: ±3ppm/year, Frequency stability: ±30ppm, Frequency: 13.5608MHz.