Продукція > WTL > W3M14318180B20FC1N
W3M14318180B20FC1N
W3M14318180B20FC1N WTL
Виробник: WTL
Category: Resonators and Generators
Description: Generator: quartz; 14.31818MHz; -20÷70°C; 20pF; ±30ppm; ±3ppm/year
Type of generator: quartz
Operating temperature: -20...70°C
Capacitance: 20pF
Dimensions: 3.2x2.5x0.7mm
Time stability: ±3ppm/year
Frequency stability: ±30ppm
Frequency: 14.31818MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Resonators and Generators, Description: Generator: quartz; 14.31818MHz; -20÷70°C; 20pF; ±30ppm; ±3ppm/year, Type of generator: quartz, Operating temperature: -20...70°C, Capacitance: 20pF, Dimensions: 3.2x2.5x0.7mm, Time stability: ±3ppm/year, Frequency stability: ±30ppm, Frequency: 14.31818MHz.